Szanowni Mieszkańcy,
uprzejmie informujemy, że od 6 czerwca 2026 roku Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Nowa Sucha (PSZOK) będzie czynny dodatkowo w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 8:00 do 12:00.
Przypominamy, że warunkiem oddania odpadów do PSZOK jest okazanie aktualnego dowodu uiszczenia opłaty za śmieci.




